Linnastaadion

  • Kunda linna keskväljaku vahetus läheduses asub kergejõustikustaadion, kus lisaks hüppe- ning heitealadele saab harrastada ka jalgpalli.

Palliväljakud

  • Otse linnastaadioni kõrval asuvad täismõõtmetes rannavolle- ning korvpalliväljak.

Pumptrack

  • Pumptrack on seitsme kurviga, erinevate kallete ja hüpetega asfalteeritud ekstreemspordirada, kus saab sõita väga erinevate sõiduvahenditega (maastikuratas, rula, BMX, jalgratas, tõukeratas, rulluisud).

Välijõusaal

  • Linna staadionile paigaldatud neli välitrenažööri (ronimis- ja võimlemiskonstruktsioon, jalalihaste treeningvahend kahele, ülaselja- ja käelihaste treeningvahend kahele ning koordinatsiooni treeningvahend crosstrainer). Välijõusaali rajas Tommi Play OÜ. Välitrenažöörid on staadionil kõigile avalikuks kasutamiseks TASUTA

Discgolf

  • Kasemäe piirkonda (spordikeskuse ja kooli ümbrusesse) rajati rahvusvahelistele nõuetele vastavad discolfirajad (kokku 28 korviga) koos rajamärgistuse, stendide jm sinna juurde kuuluvaga. Discgolfirajad ehitas Discbirdie OÜ. Ketaste laenutamise ja informatsiooni jagamisega tegeleb Kunda Spordikeskus

Linna tervisepargi täiendamine

Eesmärk ja tulemus: tervisepargi täiendamine atraktiivse ja mitmete erinevate võimalustega vaba aja ja treeningvõimalustega kompleksi loomisega; läbi aktiivse ja tervisliku eluviisi paraneb inimeste elukvaliteet.

Projekti sisu: linna staadionile paigaldatakse neli välitrenažööri (ronimis- ja võimlemiskonstruktsioon, jalalihaste treeningvahend kahele, ülaselja- ja käelihaste treeningvahend kahele ning koordinatsiooni treeningvahend crosstrainer).

Kasemäe piirkonda (spordikeskuse ja kooli ümbrusesse) rajatakse rahvusvahelistele nõuetele vastavad discolfirajad (kokku 28 korviga) koos rajamärgistuse, stendide jm sinna juurde kuuluvaga.

Rahastamise allikas ja rakendusüksus: Maaelu Arengu Euroopa Põllumajandusfond (EAFRD), Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet (PRIA).

Projekti maksumus: 26 749 eurot, sh toetus 22 697 eurot ja linna omaosalus 4052 eurot.

Lisainfo/hetkeseis: välijõusaali rajas Tommi Play OÜ ja discgolfirajad ehitas Discbirdie OÜ.
Kasemäe discgolfirajad ja staadionil asuv välitrenažööride ala on kõigile avalikuks kasutamiseks tasuta.

Ketaste laenutamise ja informatsiooni jagamisega.

Discgolfirajad ehitas Discbirdie OÜ, tööd on üleandmise-vastuvõtmise järgus.

Ketaste laenutamise ja informatsiooni jagamisega tegeleb Kunda Spordikeskus: https://spordikeskus.kunda.ee

Endiste aiamaade maa-ala korrastati osaliselt 6. mail toimunud talgute käigus.
Tänud kõigile osalistele!