10. ja 11. detsembril selgitati välja parimad Aseri valla lauatennisistid. Kõige noorematele lauatennisistidele oli treener Tatjana Tšistjakova mõelnud välja huvitavad teatevõistlused ja reaktsiooniharjutused, mis on kõik heaks mängijaks saamiseks väga vajalik. Parimateks osutusid: Igor Zahharov, Oliver Oras, Annabel Oras, Oleg Kuznetsov, Diana Andrejeva, Aleks Peters, Denis Judin ja Elis Uussoo. Teisel päeval jagati karikaid alljärgnevalt : Aseri valla 2015 aasta meister naiste klassis – Tatjana Tšistjakova, II koht Reelica Hanson, III koht Glafira Nagel. Meeste klassis tuli meistriks Kert Räis, II koht Koit Nagel. Naisveteranide klassis võidutses Rebeca Hanson, meesveteranidest oli parim Allan Krall, II koht Viktor Lonski ja III koht Vjatšeslav Andrejev . Tüdrukutest oli parim Kristina Andrejeva, poistest võitis Nadarian Berija ja II koha saavutas Martin Penek. Paarismängu võitsid Kristina Andrejeva – Rebeca Hanson, II koht Martin Penek – Nadarian Berija ja III koht Glafira Nagel – Koit Nagel.