22. mail toimus 31. Kunda linna jooks, mis oli ühtlasi ka Lääne –Virumaa jooksusarja 2. etapp. Seekord sai jooksul tulemuse kirja 222 osalejat.

Ilus ilm meelitas kokku palju rahvast ning tänu osalejatele ja paljudele vabatahtlikele korraldasime ühe toreda sportliku pühapäeva.

Traditsiooniliselt alustasid võistlust kõige väiksemad. Saja meetri tillujooksu linnastaadionil lõpetas 21 mudilast. Viie kuni kuue aastaseid jooksjaid finišeeris 22. Edasi startisid juba 7–10 aastased lapsed, 600 meetrit läbis 31 tublit jooksusõpra.

Noortejooksu parimad olid Kert Karm ja Lenna Maamägi.

31. Kunda Linna jooksu põhidistantsi võidu viis koju Kundast pärit Peep Jalakas, naistest oli parim Olga Andrejeva.

Viru-Nigula vallast tuli põhidistantsil N16 võistlusklassis teisele kohale Kairi Jagant.

Noortejooksus oli vanuseklassis M14  Artur Koptelkov teine.

Kiitus kõigile, kes tulid jooksurõõmu nautima!

Suur tänu ka kõikidele toetajatele ja vabatahtlikele! Kunda linna jooks on pika traditsiooniga ning toimunud suuresti tänu ettevõttete toetusele. Tahame eraldi tänada meie jooksu toetajaid: Viru-Nigula valda, AS Kunda Nordic Tsement, AS Estoninan Cell, Palmako AS, Balbiino AS, Vamerin OÜ, 1 Trader OÜ, Country OÜ,  Kunda ÜG rajasuunajad, SuVe Plaaž lounge, Naiskodukaitse Viru-Nigula jaoskonda.

Sportlikku suve kõigile ning ootame kõiki Lääne-Virumaa jooksusarja järgmistele etappidele. Meie vallas toimub jooksu kuues etapp, 23. Viru-Nigula rahvajooks 6.08.2022 ja  kaheksas etapp 24. Aseri savijooks 9.09.2022.